Doğu Otomotiv Hakkında

Doğu Otomotiv Hakkında

Doğu otomotiv, araç bakım ve onarım hizmetlerini içerisinde bulunduran Bosch yetkili servislerinden biridir. Firma Mehmet Yakıştıran öncülüğünde kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana geniş bir kitleye hizmet veren bu firma, hızlı bir şekilde büyüme göstererek kendini diğer servislerden ayırmıştır. Önce küçük bir işletme olarak kurulan bu firma, şimdilerde her şehirden araç sahibine ev sahipliği yapmaktadır.

Kısa bir süre içinde bu kadar hızlı büyüme kaydetmesine kaliteli ve profesyonel hizmet vermesini örnek olarak gösterebiliriz.

Neden Doğu Otomotiv?
Mehmet Yakıştıran Öncülüğünde hayata geçirilen bu girişim, kaliteli hizmet imkânıyla rakiplerinin önüne geçmektedir. Günümüzde pek çok araç firmasının içinde sürekli kendini yenileyerek ön sıralara ulaşması firmanın “yenilikçi” yapısını öne çıkarmaktadır.

Araç sahipleri servis konusunda oldukça dikkat etmektedir. Bu noktada bizde firma olarak titizlikle beklentileri karşılayacak şekilde bir hizmet ağı oluşturmakta ve bunun devamlığını sağlamaktayız. Firmamız, kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahiptir. Araç bakım konusunda yeni çıkan her gelişmeyi yakından takibe almakta ve bunu hizmetlerine ustaca dâhil etmektedir.

Son teknoloji araç bakım ekipmanları ve uzman personel kadrosuyla bu profesyonelliği kaliteyle birleştirip o şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamızın önceliği, müşterilerin memnuniyetidir. Mutlu müşteri ilkesiyle yola devam eden firmamız, hoş görülü ve doğru bilgiyi sağlayan ekip arkadaşlarıyla araç sahiplerinin beklentilerini üst noktada karşılamaktadır. Bu anlamda bizi biz yapan tek ilke, kalitenin yanında müşterilerin mutlu bir şekilde firmadan ayrılmasıdır.